Home / Lajme / Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

Mentor Haziri në një intervistë për “Mirage”, ka folur për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Loading...

Këngëtari në intervistën e tij dhënë për “Mirage” ka treguar arsyen përse vlerësoi me katër pikë në “Kënga Magjike” Fifin dhe Mc Kreshën.

Pasi ai vlerësoi se performanca e tgyre ishte e dobët, Fifi ka reaguar përmes disa postimeve në Instagram.

E pas saj, Mentori i është përgjigjur me “NJI AMATERE  OSHT KA MERRET ME MUE,  O ZOT. NDIHME, NDIHME, NDIHME”. /Lajmi.net/

Burimi: Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com