Home / Lajme / Prezantuesja shqiptare shfaqet pa makijazh, shikojeni si duket

Prezantuesja shqiptare shfaqet pa makijazh, shikojeni si duket

Prezantuesja e njohur shqiptare, Xhemi Shehu ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet pa pikë grimi, shkruan lajmi.net.

Loading...

Vetëm ‘ujë e sapun’, prezantuesja Shehu befasoi të gjithë, pamja e së cilës është në top-formë dhe mëse e freskët.

Theksojmë se, tash e disa vite Xhemi e ushtron profesionin e moderimit, dhe kjo ka bërë që të jetë shumë e dashur për publikun. /Lajmi.net/

Burimi: Prezantuesja shqiptare shfaqet pa makijazh, shikojeni si duket
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com