Home / Lajme / Profesoresha Gjyle Çeliku thumbon Artan Grubin

Profesoresha Gjyle Çeliku thumbon Artan Grubin

Nga prof Gjyla Çeliku

Artan Grubi, nuk përzihen prindërit në fushata presidenciale! Nuk është etike paraqitja yte politike. Nëse isha n’vend t’profesorit Blerim Reka do ju padisja, ose kërkoni falje publike. Në anën tjetër kandidati Stevo Pendarovski duhet të njoftojë opinionin nëse vërtetë ka pasur ftesë për të vizituar shtabin e kandidatit shqiptar dhe pse nuk e ka vizituar?!

Në të kundërtën na del lojë e përzier politike dhe jo e drejtë për popullin. Kandidatja e VMROS-së më prish ditën që nga marketingu politik, pastaj Mickovski s’kishte nevojë për vota shqiptare… Ç’duan tash?

Burimi: Profesoresha Gjyle Çeliku thumbon Artan Grubin
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com