Home / Lajme / Publikohen pamjet kur sulmuesit në shkollën e mesme në Brazil shtien me revole mbi nxënësit dhe profesorët (Video, +18)

Publikohen pamjet kur sulmuesit në shkollën e mesme në Brazil shtien me revole mbi nxënësit dhe profesorët (Video, +18)

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur sulmuesit në një shkollë në Brazil fillojnë të shtien në drejtim të nxënësve, me ç’rast vranë tetë persona.

Loading...

Guilherme Taucci Monteiro, 17-vjeç, ishte futur në korridorin e shkollës me revole në brez në Suzano në periferi të Sao Paulos, dhe pa u menduar dy herë kishte filluar t’i qëllojë nxënësit.

Ai fillimisht e qëllon drejtoreshën e shkollës Marilena Umezu, 59-vjeç dhe më pas punonjësen Eliana Xavier, 38-vjeçe. Sikur kjo të mos u mjaftonte dyshes, ata më pas filluan t’i vrasin nxënësit.

E sulmuesit tjetër Luiz Henrique de Castro, 25-vjeç, shihet në pamje se si e godet me hanxhar një person të shtrirë në dysheme i mbuluar në gjak. Ata në total kanë vrarë katër vajza, dy djem dhe dy anëtarë të stafit të shkollë.

Burimi: Publikohen pamjet kur sulmuesit në shkollën e mesme në Brazil shtien me revole mbi nxënësit dhe profesorët (Video, +18)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com