Home / Lajme / Publikohet “Ku je nise” nga Fisnikët dhe Gold AG

Publikohet “Ku je nise” nga Fisnikët dhe Gold AG

Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net.

“Ku je nisë” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip. Teksti flet lidhur me një dashuri të humbur.

Goldi njihet si një prej rep-artistëve i cili publikon shpesh projekte muzikore, e bashkëpunimet me emra të ndryshëm e të suksesshëm ndër vite nuk mungojnë./Lajmi.net/

Burimi: Publikohet “Ku je nise” nga Fisnikët dhe Gold AG
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com