Home / Lajme / Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja [Foto]

Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja [Foto]

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Loading...

Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Rozana ka kohë të gjatë që është në skenën muzikor duke marrë pjesë nëpër festivale të ndryshme si ‘Kënga Magjike’ apo ‘Top Fest’.

Tanimë ajo ka mbushur 40 vite, por vazhdon të qëndroj në një formë të mirë fizike.

Këtë e ka dëshmuar me anë të disa fotografive ku shfaqet nga pushimet me bikini dhe tregon se ajo ende vazhdon të konkurrojë me vajzat e reja sa i përket formave trupore. /Indeksonline/

Burimi: Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja [Foto]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com