Home / Lajme / Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%

Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh.

Loading...

Madje, ajo ka treguar se përkatësia e saj është shqiptare- boshnjake, është e dy popujve që kanë përjetuar tragjedinë më të madhe gjatë luftërave të fundit në Ballkan, transmeton Indeksonline.

“Faqja menaxhohet nga disa admin dhe une nga ju sot e kuptova se kush ishte vajza qe e paskemi komentuar”, ka shkruar ajo mes tjerash në reagimin e saj.

“Mbasi m;futet ne politike, t’a jap edhe une mendimin tim: Jam pro takses 100% per produktet e Serbise dhe B&H”, ka shkruar tutje ajo.

Burimi: Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com