Home / Lajme / Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet [Foto]

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet [Foto]

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko.

Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe bashkëshorti i saj Gjiko, koment ky i cili ngjalli reagime dhe u përmend edhe emri i hoxhës Shefqet Krasniqi.

Kjo pasi hoxha gjithmonë jep këshilla edhe për jetën në çift andaj Gjiko ka treguar publikisht se komenti i tij nuk lidhet aspak me të dhe se ka respekt të madh për hoxhën.

Këtë Gjiko e bëri nëpërmjet një Instastory tek i cili i ka shkruar mesazh edhe vetë hoxha. Në vazhdim ua sjellim mesazhin që Shefqet Krasniqi i ka shkruar Gjikos e më pas ai e ka publikuar në Instastory./Lajmi.net/

Burimi: Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet [Foto]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com