Home / Lajme / Shkrumbohet “Range Roveri” i kryebashkiakut të Vlorës

Shkrumbohet “Range Roveri” i kryebashkiakut të Vlorës

Zbulohen detaje nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë.

Loading...

Dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm, ku shënjestër ka qenë makina tip ‘Range Rover’ në pronësi të Bashkisë, që përdorej nga Leli.

Aktualisht nuk jepen detaje rreth ngjarjes në fjalë, ndërsa si pasojë e zjarrit është djegur dhe një tjetër automjet i parkuar ngjitur makinës së kryebashkiakut.

 

 

Burimi: Shkrumbohet “Range Roveri” i kryebashkiakut të Vlorës
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com