Home / Lajme / “Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ritëm.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur Kreshnik Avdiu, orkestirmin Ardian Kastrati, ndërsa producent është Shpetim Desku.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu. /Lajmi.net/

Burimi: “Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com