Home / Lajme / Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM)

Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM)

Pak ditë para zgjedhjeve lokale, një skandal seksual ka shpëthyer në Hungari pak ditë para zgjedhjeve lokale.

Loading...

Në mediat e vendit janë publikuar pamje të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai, i cili është filmuar në praninë e prostitutave si edhe duke kryer marrëdhënie seksuale më njerën prej tyre, raporton Albeu.com.

Pamjet fillimisht dolën në një blog anonim dhe më pas u shpërndanë në rrjetet sociale.

Më parë Borkai ka qenë kreu i Komitetit Olimpik të Hungarisë. Gazetarët hungarezë e akuzojnë atë për korrupsion, ndikim të paligjshëm, raporte me drogën dhe si prostitucion. /albeu.com/

Burimi: Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com