Home / Lajme / Smartfonët shpëtojnë edhe një jetë tjetër

Smartfonët shpëtojnë edhe një jetë tjetër

Një 43-vjeçar në Australi u sulmua nga një tjetër sipas policisë lokale. Incidenti filloi kur një sulmues me një hark dhe shigjetë konfrontoi dhe goditi 43 vjeçarin jashtë shtëpisë së tij.

Loading...

Shigjeta e lëshuar përfundoi në telefonin e tij ndërsa po përpiqej ta regjistronte me video sulmuesin.

Policia tha se shigjeta kishte penetruar telefonin e dhe goditur në fytyrë 43-vjeçarin i cili shpëtoi për mrekulli me vetëm një gërvishtje të lehtë.

Personi i armatosur u arrestua në skenën e ngjarjes në jug të Brisbane.

 

Burimi: Smartfonët shpëtojnë edhe një jetë tjetër
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com