Home / Lajme / Taylor Swift, Katy Perry dhe Nicole Scherzinger marrin vëmendjen në “iHeart Radio”

Taylor Swift, Katy Perry dhe Nicole Scherzinger marrin vëmendjen në “iHeart Radio”

Taylor Swift është rikthyer në “iHeart Radio Awards”, mbrëmjen e kaluar, pasi kishte munguar në ceremonitë e kaluara, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ajo mori trofe për “Turneun e Vitit”, pasi kishte turneun më të suksesshëm në mesin e yjeve botërore.

Taylor u bashkua me Nicole Scherzinger, Halsey dhe Katy Perry, ku morën vëmendjen në tapetin e kuq.

Këngëtarja, së fundi shoqëroi të dashurin e saj në “BAFTA Awards”, muajin e kaluar.

Ajo u kthye në qendër të vëmendjes, të enjtën mbrëma, për shkak të paraqitjes dhe çmimit që mori.

Taylor kishte veshur një kostum vjollcë,  Nicole një fustan që ia theksonte linjat trupore, ndërsa Katy u vesh me ngjyrat bardhë e zi. /Lajmi.net/

Burimi: Taylor Swift, Katy Perry dhe Nicole Scherzinger marrin vëmendjen në “iHeart Radio”
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com