Home / Lajme / Truproja që i qëndroi afër çdo moment vajzës së Trumpit në Serbi [Foto]

Truproja që i qëndroi afër çdo moment vajzës së Trumpit në Serbi [Foto]

Tiffany Trump, vajza e njeriut më të fuqishëm politikisht në botë, Donald Trump, është larguar sot nga Serbia, pasi qëndroi 11 ditë në Beograd.

Loading...

Për sigurimin e saj është përkujdesur vetëm një vajzë zeshkane, transmeton Indeksonline

 

Telegraf.rs shkruan se ajo është një serbe e cila trajnimet e sigurisë për truproje i kishte kryer në Rusi me truprojat Vladimir Putinit.

 

Ajo mori pjesë në sigurimin e grave të politikanëve dhe presidentëve gjatë vizitave në Serbi.

Burimi: Truproja që i qëndroi afër çdo moment vajzës së Trumpit në Serbi [Foto]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com