Home / Lajme / Vdekja e regjisorit shqiptar, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit

Vdekja e regjisorit shqiptar, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit

Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit.

Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të katërfishtë.

Gjergj Xhuvani u nda nga jeta ditën e sotme në Romë, ku ishte i shtruar në spital pasi gjendja e tij shëndetësore së fundmi ishte përkeqësuar.

Burimi: Vdekja e regjisorit shqiptar, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com