Home / Lajme / VIDEO/ Shkëndija Tetovë-Nomme Kalju, shënohet goli i parë nga kjo gafë e portierit

VIDEO/ Shkëndija Tetovë-Nomme Kalju, shënohet goli i parë nga kjo gafë e portierit

Shkëndija e Tetovës po luan në fushën e saj ndeshjen e kthimit të turit të parë të Champions League kundër Nomme Kalju, shkruan Syri.net.

Në minutën e pestë zhbllokohet rezultati. Pas një goditje këndi, Ugge përfiton nga dalja e gabuar e portierit të Shkëndijës, Zahov, dhe me kokë nuk e ka të vështirë të shënojë.

Skuadra estoneze kalon në avantazh në Shkup, teksa barazon rezultatin e përgjithshëm 1-1, pasi takimi i parë u fitua 1-0 nga tetovarët.

Burimi: VIDEO/ Shkëndija Tetovë-Nomme Kalju, shënohet goli i parë nga kjo gafë e portierit
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com