Home / Lajme / Zjarr i madh në Kozle të Shkupit, dëgjohen dy shpërthime (VIDEO)

Zjarr i madh në Kozle të Shkupit, dëgjohen dy shpërthime (VIDEO)

Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme.

Loading...

Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të gazit dhe vendi ka marrë flakë.

Njësia kundër zjarrit ka intervenuar menjëherë, dhe thonë se nuk ka rrezik për përhapje të zjarrit.

Burimi: Zjarr i madh në Kozle të Shkupit, dëgjohen dy shpërthime (VIDEO)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com