Home / Sport / ZYRTARE: Kampioni i Kosovës në futboll mbetet pa trajner!

ZYRTARE: Kampioni i Kosovës në futboll mbetet pa trajner!

Bekim Isufi ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit e Drita.
Trajneri gjilanas ka konfirmuar se nuk është më pjesë e ekipit bardhekaltër.

Loading...

“Iu kam thënë edhe lojtarëve, unë nuk jam më trajner i Dritës. Më vjen shumë keq që e mbyllëm këtë rrugëtim me humbje sot”, deklaroi Isufi për “Supersport”.

“Kam dhënë dorëheqje, klubi nuk e ka pranuar fillimisht, por rrugëtimi ynë mbyllet këtu. Iu kam treguar para 10 ditëve”.

“Jam shumë i kënaqur dhe i lumtur për këtë që e kemi arritur me Dritën”.

“Skuadra është e fuqishme dhe mund t’ia dalë”.

“Besoj që klubi mund të gjejë një trajner të mirë. I falënderoj edhe tifozët për mbështetjen”, shtoi ai.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
}', cookie : true, xfbml : true, version : '{api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));